list z news.polityka - (c)Maciek


1/ Popełniono zbrodnie na czlowieku, a chuja obchodzi jego zawód, ksiądz czy sprzątaczka. Zbrodnie oczywiście potępiam.

2/ Popiełuszko swym niewyparzonym ryjem dopraszał się u ówczesnej esbecji o potraktowanie go. Popiełuszko mial osobisty nakaz od prymasa Glempa, jego ordynariusza, by udać się do Rzymu (na Gregorianum) na studia. Popiełuszko prymasa olał sikiem prostym bo po pierwsze Glemp to nie Wyszyński, a po drugie za Popiełuszko stali tyle niedouczeni, co chamscy i prostaccy robole z tzw. podziemnej Solidarności, a za Glempem nie stał nikt, a w tym szczególnie nie papież Wojtyla (jak to łatwo być wojownikiem o wolność i demokrację, jak się mialo dupę w złoconych fotelach i stado kamerdynerów na najmniejsze pierdnięcie).

3/ Oczywiście że Popiełuszko był zawodowym politykiem, dla którego czarna halka i ambona to były zwykłe narzędzia pracy.

4/ Oczywiście że Popiełuszko szerzył nienawiść, co przynajmniej w mojej ocenie nie zasługiwało na to, aby go zabić - nic nie usprawiedliwia zbrodni, a już szczególnie nie przekonania polityczne. Niemniej Popiełuszko jątrzył, grzebał w żywcem rozerwanej ranie, a więc nie mogł się spodziewać, że go ktoś za to przyjdzie i pogłaska.

Ostatecznie, to nie ja ale sztandarowi internetowi polscy katolicy, podcierający se dupę panem papieżem, żądają wciąż polskiego Pinocheta.

Przypomnijmy że prawdziwy Pinochet zamordował kilkudziesięciu księży rzymskokatolickich, przy czym cierpienia zadane Popiełuszce w porównianiu z męczarniami księży chilijskich, to byly pieszczoty przed orgazmem.

Polski papież wysłał do Pinocheta odręcznie pisaną laurkę i błogosławieństwo na 50 rocznicę ślubu pana Pinocheta z pania Pinochetową. Pinochet jest od kilkudzięsieciu lat członkiem Opus Dei.

( c ) M a c i e k

strona głowna

Free Web Hosting