arcymistrz szachowy G. Kasparow i "arcymistrz" muzyki Sting; dwóch inteligentnych ludzi traktuje wiarę tak jak powinno się traktować, czyli robią sobie jaja...


córka tow. kom. Che; zdjęcie dla PETA; dla obrończyń Praw Zwierząt; Lydia jest wegetarianką.


rzeźba przed jednym z krakowskich kościołów (czy ktoś wie pod jakim)


polskie subkultury - szalikowcy (zdjęcie z tygodnika "NIE")


całonocne czuwanie - zdjęcie z "Misjonarza" - jak widać, by przyciągnąć młodzież, kler idzie z duchem czasu...(po lewej na murze jest znak Anarchi, z prawej napis "The Wall"; "Mur/Ściana"; to tytuł skrajnie lewicowej i pacyfistycznej płyty - także filmu - słynnego zespołu Pink Floyd)


nominacje papieskie - zwyczajne zdjęcie, ale wydało mi się zabawne wyjątkowo...


rozaniec dla kierowcow


telefon


ogłoszenie parafialne


reklama parafialna


okładka książki - jak widać do Raju podciągnięto Internet i teraz Chrystus czatuje z katolickimi klechami....


to oczywiście fotomontaż, ale fajny - w związku z informacją, że Rydzyk jeździ najdroższym na świecie samochodem seryjnie produkowanym


fotomontaż


poczucie humoru K. Wojtyły jest zaiste nieśmiertelne (fotomontaż)


Wojtyła całuje Koran, 14(?) maj 1999 audiencja Jana Pawła II dla patriarchy Raphaela I, duchowego przywódcy Kościoła chaldejskiego w Iraku
oto dlaczego Jezus omal nie spóźnił się na ukrzyżowanko

Alleluja i do przodu...


katole będą się obrączkować z żałoby po bandycie


zabawny włam na Forum www.katolik.pl włamywacz założył dział "satanizm" i wyłączył moderatorów! :)


Zdjęcie satelitarne Watykanu na 3 dni przed pogrzebem Wojtyły, jak informowały polskie media, czuwały tam setki tysięcy ludzi... czyli jak widać: jedna uliczka i kawałek drugiej.


Hej! Kolęda, kolęda!


atak na polski konwój w Iraku; polscy wojacy natychmiast chwycili za najskuteczniejszą broń... (patrz też, dział 'FILMY')


po hołdzie pruskim jest hołd polski, historia kołem się toczy...


płyta kanalizacyja
zakonnice w służbie Chrystusa szukam opisu tego zdjęcia (jedna z czytelniczek poinformowała, ze zdjęcie to pochodzi z zajęć obrony cywilnej)
siostry rewolucji - nuns of the revolution (mam doniesienie od czytelnika, że zdjęcie to nie tyczy się katolickich zakonnic) (inny czytelnik sugeruje, że na zdjęciu są mężczyźni) (inni dwaj zaś, że to szkolenie terrorystek) (kolejny czytelnik pisze, że to zdjęcie z Iranu - prawdopodobnie: nowopowstałych żeńskich służb porządkowych - z okresu po rewolucji Chomeiniego)

Czy masz watpliwości, że III Rzeczpospolita to kraj wyznaniowy? koniecznie zobacz skan pomocy szkolnej!: okladka kasety przeczytaj PUNKT 8 (górny lewy róg) i zobacz kto jest wydawcą! (dolny prawy róg)
takie oto "pomoce" są wydawane i rozprowadzane po szkołach za pieniądze podatników

pogrzeb Wojtyły - zdjęcie satelitarne - jak widać rzekome 6 mln. ludzi to zapełnione 2 uliczki... może i do Rzymu przyjechało 6 mln. jak podała polska TV, ale chyba woleli pójść na piwo. :)
ONET, ONET ! - na świętym ONECIE co katolicki dobólowo, wolno wypisywać takie rzeczy!

świetne -

fajne -

Dla odmiany coś z islamu

strona główna

Free Web Hosting