Sieg Heil!

(fragmenty skinolskiego dziennika)

- - -

Sieg Heil! Dzisioj byłem u Kunegundy. Dostałem kompot z biołych porzyczek. W tym cudownym, pięknym kraju jakim jest nasza PĹlska jedyna, kochana nie można kupić kompotu z biołych porzyczek. Niech to żyd trafi! Czerwunych porzyczek nienawidze, a czarnymi się brzydze! Oj! Jak mi się rymneło, może mam jaki talent? Kompot z biołych porzyczek jest najlepszy na kolacje. Kupiłem tyż biały chleb i bioły twarug. Bede mioł kolacje white pĹwer. Tylko masło żułte. Dlaczego nikt nie robi biołego masła. To musi być sprawka UW. Pierdoleni żydzi! Sieg Heil!

Sieg Heil! Niedziela. Miołem iść dzisioj z kolegami na mecz. Tamci trochę narozrabiali i ich pociung nie dojechał. Dymu nie bedzie. Zrezygnowaliśwa z meczu i poszliśmy poszukać po knajpach w naszej dzielnicy jakichś anarchistów. Wszyndzie było pusto jak po przejściu Hitlerowców. Niech żyje Hitler! Może już kto przeczesał przed nami? Pośpiewaliśmy tylko trochę piosenek Ĺjczyzny i na chatę. Sieg Heil!

Sieg Jezus! Chyba zostane wierzuncym. To znaczy, ja zawsze byłem wierzuncy i te sprawy... tylko jakoś tak schodziło... Godołem dziś z Helmutem. Mówił, że tylko KĹściół KatĹlicki może naprawdę zjednoczyć prawdziwych PĹlaków, że jak kto nie wierzuncy to żyd albo komónista. Nienawidze żydów i komónistów. Uni PĹlskę naszu jedynu, kohanu rozkradajom. Sieg Jezus!

Sieg Jezus! Dziś pobiliśmy taką jedną młodom czekoladę. Helmut tak jom bejsbolem w łep z partyzanta jebł, że od razu padła. Pare kopów i na chate. Dostało sie małpie jednej, po co tu przyjerzdża, ma swojom afryke, czy nie? Helmut to chciał jeszcze portfela szukać, ale sie psy jakieś niebieskie nawineły. Pierdolona blacharnia! Żydzi nadali! Sieg Jezus!

Sieg Jezus! Jadłem właśnie obiad i oglądałem w telewizoże Msze ŚwientĹm z Watykanu. Nasz Papierz ukochany, jedyny, WĹjtyła, PĹlak najprawdziwszy godoł, że trza bronić każdego życia, to i tego nie narodzonego. Rację mioł! Trza jutro powiedzieć chłopokom, żeby wybić szyby w lokalu UP, tych żydów czerwunych pierdolonych. Oni chcu w naszej PĹlsce kochanej aborcje zaprowadzić. Pieprzona żydomasońskakryptopostkomuna! Sieg Jezus!

Sieg Jezus! Mój młodszy brat miał stulejke. Stary go do lekarza zaprowadził, a ten lekarz, pewnie jakiś żyd pierdolony, mi z rodzonego brata żyda zrobił! Pewnie w służbie zdrowia to żydokomuna rzondzi. Nienawidze mojego brata, żyda pierdolonego i całej służby zdrowia. Sieg Jezus!

Sieg Heil! Jezus był żydem! Chudy mi powiedzioł. Jestem katĹlikiem. Jezus był żydem. Nie wiem co robić. Sieg Heil!

Sieg Heil! Dziś zrobili my nalot na akademik. Tłukliśmy pieprzonych asfaltów, aż mi sie bejsbol pobarwił. Niech spierdalają do afryki na drzewa, małpy pierdolone. A w USA to rzondzi żydostwo. Nienawidzę żydostwa. A w NATO rzondzom amerykańskie żydy! Trza Polskiego Wojska przed NATO bronić! Sieg Heil!

Sieg Heil! Wiem co robić! Bede katĹlikim. Bede wierzył w KĹściół KatĹlicki i w Papierza WĹjtyłe i jeszcze w EpiskĹpat. A w Jezusa wierzył nie bendę, po to nie dość że żyd to jeszcze długowłosy. Nienawidzę hippisów i punków! Niech żyje Papież! Sieg Heil!

Sieg Heil! Ta czekolada co my ją z Helmutem jebli, to była Polka, w PĹlsce naszej kochanej urodzona, tylko jej stara się z jakimś asfaltem skurwiła. Przeczytałem w gazecie żydowskiej. Nienawidze żydów! Wzieli jom do szpitala ze wstrzunsem głowy i poroniła. Trochę głupio mi sie zrobiło, no bo co ona winna, że troche czarna, no i nasz Papież jedyny, kochany mówił, że poczente życie chronić trza. Ale Helmut mi powiedzioł, że to nic nie szkodzi, bo dzieci za grzechy rodziców są karane, że tak w Biblii pisze i że tak Bóg robi. On to oczytany chłop! Powiedzioł, że i z tym poronieniem to tyż dobrze, bo jednego asfalta mni, a Papież to o Katolikach godoł a nie o asfaltach. Helmut puścił mi nową kasete Ĺjczyzny. Dobre jak napierdalanie anarchistów. Nienawidze anarchistów! Sieg Heil!

Sieg Heil! Pieprzone żydostwo to chce Krzyże ze rzwirowiska usuwać. Won od Krzyża! Krzyż to symbol naszej Religii KatĹlickiej i naszej PĹlski KatĹlickiej, jedynej, ukochanej! Poszliśmy wybić wreszcie te szyby w lokalu UP, a tak się rozpędziliśmy, że jeszcze powybijaliśmy szyby w lokalach SLD, UW i KPN bo to było nie daleko. KPN to też żydzi. Tejkowski tak powiedział! A Helmut to nawet zrobił koktajl Mołotowa, ale mu w locie zgasł. Potem blacharnia przyjechała, ale tylko patrzyli i nic nam nie robili. Bedą pewnie o tym w Wiadomościach gadać. Nienawidzę wiadomości, bo w telewizji to żądzą żydzi i masoni. Nienawidzę masonów. A w Europie Zachodniej to wszystkie prawie rzondy są lewicowe - niech to żyd strzeli! Sieg Heil!

Sieg Heil! Ta mulata Polka co to my ją jebli, to zmarła w szpitalu. Helmut powiedział, że to dobrze, bo razem z jej bahorem nienarodzonym to 2 asfaltów mniej na świecie. Ja mu mówie że tyż to 2 PĹlaków mniej, ale on na to, że to wojna i straty muszą być. Trochę się martwię, bo jak będziemy zabijać jednego asfalta za jednego PĹlaka, to chyba sie wcześniej skończymy. Ale teraz rozumiem przynajmniej dlaczego AWS popiera rodziny wielodzietne, a Papież nasz WĹjtyła kochany, jedyny prezerwatyw zakazuje! Sieg Heil!

Sieg Heil! Tejkowski to też żyd! Jak to w życiu nikomu wierzyć nie można. Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil!

Sieg Heil! Dzisioj mieliśmy imieniny Chudego. Gadaliśwa o izraelu. Helmut upił się trochę i powiedział, że izrael to dobrze robi, bo bije brudasów arabów. To go ktoś spytał, czy lubi izrael. Helmut powiedział, że za to, to lubi izrael. To ja go jebłem w paszcze, aż mu farba poszła. Helmut to żyd! Nikomu wierzyć nie morzna! Helmut podwinął ogon i do drzwi. Jak już był na klatce schodowej, to jeszcze się wydarł, że niech żyje Trocki i że precz z Niewiadomskim. Pierdolony żyd! Pogoniliśmy go, ale uciekł. Jeszcze go się znajdzie! Tylko szyb mu nie wybijemy, bo skurwiel na 10 piętrze mieszka. Sieg Heil!

Sieg Heil! Dziś nic ciekawego się nie zdarzyło. Sieg Heil!

Sieg Heil! Mendy zaczęły węszyć w sprawie tej asfaltki. Mamusia powiedziała, żebym na jakiś czas wyjechał do dziadków na wieś, to sie sprawy uspokojóm. Nie byłem tam od dziecka. Ale jak trza, to trza. Sieg Heil!

Oglundołem z dziadkiem Wiadomości. Był kwaśniewski. Powiedziałem dziadkowi, że go nienawidze, bo to żyd i mason. Nienawidze! To dziadek mi mówi, że jego rzona, to je moja babka, to żydówa. Odbiła mi palma! Chciałem pierdolnonć babke, ale dziadek jebł mnie pienściom, że sie nogami nakryłem. Jestem żydem. A więc to prawda: żydowstwo jest wszędzie!

Chciołem sie powiesić. By było jednego żyda mniej. Ale mnie dziadek odciął. Bardzo go to wystraszyło. Godoł, żebym sie nie przejmowoł, bo liczy się linia męska, a on jest PĹlak z dziada pradziada. Ale Helmut z kolei godoł, jak jeszcze nie był żydem, że w żydostwie, to się liczy po matce. Jeśli według PĹlaków jestem PĹlakiem, a według żydów jestem żydem, to czy jestem PĹlakiem, czy żydem? Muszę pomyśleć.

Sieg Heil! Matka napisała, że psy ślectwo umorzyły! Głupio robiłem z tym wieszaniem sie. Przecież powiesiłbym 1/4 żyda i 3/4 PĹlaka. To niepatriotyczne. Na matematyce mnie uczyli że się zaokrungla w górę. Jestem PĹlakiem! Muszę zapomnieć o babce. Ona stara, długo nie pociungnie. Moge wracać do domu. Najwyrzszy czas, bo niedługo pierwszy maja (tfu! tfu!), trza napierdalać komunistów. Sieg Heil!

cdn. może nastąpi

Koniec

legaba (kwiecień 1999)

strona głowna

Free Web Hosting