Przemówienie.


- Witajcie przyjaciele!
- USA! USA! USA!
- Polska to najlepszy nasz przyjaciel. Ameryka kocha Polskę!
- Donald Trump! Donald Trump!
- Poza tym, założymy nowe bazy amerykańskie w Polsce - gdzieś bliziutko Odry... żeby szybko uciekać.
- Precz z Ruskimi!
- To zwiekszy wasze bezpieczeństwo.
- Raz sierpem - raz młotem - czerwoną hołotę!
- Poza tym - mamy dla was rakiety do Tarczy. Nie wiem w co wy będziecie z nich strzelać? Ale Patrioty są inteligentne, milutkie i bardzo ładne.
- Zakupimy!
- Ale wkrótce sprzedam wam też specjalne Tarcze, żebyście mieli do czego ze swoich Patriotów strzelać i żebyście mogli kupować od nas jeszcze więcej Patriotów!
- Mam też też dla was, polscy przyjaciele gaz z USA; mamy go za dużo, więc chętnie wam opchniemy. Jest droższy niż rosyjski i jeszcze podrożeje, ale za to jest nie-putinowski i pachnie fiołkami.
- Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!
- Mam dla was wspaniałe ZASŁUZONE śmigłowce. To dla nas wielkie poświęcenie, bo tymi śmigłowcami mogliśmy wciąż fruwać w PRAWIE każdą stronę. A dzięki temu, że sprzedamy wam także gaz, wy będziecie mogli nimi nawet unosić się w górę! Będą wam bardzo przydatne jako Tarcze, do których będziecie mogli strzelać z Patriotów tak, że wasi wrogowie od razu uciekną!
- Jeśli kupicie od nas jeszcze czołgi i okręty, to będzie wam tak dobrze, że nie tylko na wierzbie będą wam gruszki rosły, ale też na lipach: wódka, śledzie i kiełbasa. A rydzy to będziecie mieć całe tony! W lasach, na łąkach i w Toruniach.
- (aplauz)
- I obiecuję wam, że moja Ameryka przede Wszystkim będzie miała dla was jeszcze wiele podobnie korzystnych dla nas propozycji!
- (Polacy bliscy orgazmu!)
- Polscy przyjaciele! Wasze Powstanie Warszawskie to był akt heroicznego bohaterstwa!
- (Polakam puściły zwieracze moczu ze szczęścia)
- Nie raz mówił o tym wasz szacowny Prezes.
- Kaczor! Donald! - Donald! Kaczor!
- Powiem wam polscy przyjaciele, że Duch Polskości nigdy nie zaginie, bo Stany są waszymm najlepszym sojusznikem! A wasz Papież-Polak św. Ojciec Święty Jan Paweł II to największy człowiek we Wszechświecie.
- Thank you! Thank you!
- Reiking w Europie wam wzrośnie - polscy przyjaciele - a do Trójmorza to i my wstąpimy, jak kupicie od nas jeszcze wodę oceaniczną. Najlepsza woda; amerykańska!
- Alleluja i do przodu!
- A w przyszłości jeszcze wiele wam wciśniemu towaru. God Bless Poland!
- Amen!
- Ja już odlatuję; a wy zasuwajcie nam płacić i szykujcie mięso armatnie, bo USA wybierają się, znów nieść pokój i demokrację. Tym razem w Korei.
- Niezwykle mi imponuje, że uczyniliście wasz kraj bezpieczniejszym od mojego, gdzie wciąż żyje wielu islamistów. Dlatego przyrzekam wam, że doceniając wasze starania, wkrótce wydam dekret chroniący was przed WJAZDEM do USA! - Bye bye! Donald Trump! Bye! Bye!
- No to pa! Polskie przyja-cwele.
- (orgazm ze szczęścia - Polakami wstrząsnął)

tekst: abangel & WujZbój
strona głowna

Free Web Hosting